“Just for baby” sloganıyla 2014 yılında Sweet Patik tescilli markamızla yola çıktık. Hayatın çocuklarımızla anlamlı oldunun bilinciyle, Sweet Patik markamızla, 0-5 yaş bebe tekstilinde üretim yaparak yolumuza devam etmekteyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, uzman kadrolarımızla, 1500 m² alanımızda üretim yapmaktayız .

Tüm tedarik malzemelerimizi özenle seçerek üretim yapıyoruz. Firmamız; Bursa başta olmak üzere İstanbul ve diğer illerimizde, aynı zamanda Avrupa ülkeleri, Cezayir, Fas, Mısır, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, İran ve Irak gibi Dünya’nın birçok ülkesinde bayilerimiz aracılığı ile hizmet vermektedir.

Çocuklarımızı ve değer verdiğimiz kaltemizi destekleyecek şekilde, kurumsallaşma çalışmalarımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Vizyonumuz : En değerlimiz çocuklarımızın sağlığı, güveni ve rahatlığı için annelerin ihtiyaçlarına uygun üretim sağlamak.

Yeni doğan bebekler ciltleri nedeniyle hassas olurlar. Bebeklere giydirilen kıyafetlerin seçiminde dikkatli olunmalıdır. Uygun seçim organik ve doğal pamuklu kumaşlardır çünkü hafif ve yumuşaktır. Doğal Kumaşlar, bebeklerin vücut hareketlerine, onlar uyurken ya da aktifken kolaylıkla uyum sağlar. Firmamız olarak bunu dikkate alıyoruz. Bebek kıyafetlerimizde doğal kumaşlardan oluşan %100 pamuklu kumaş ile üretim yaparak sağlıklı bir nesil için çalışıyoruz.

AR-GE
AR-GE merkezimiz şirket bünyesinde olup araştırma-geliştirme faaliyetlerinde önemli konunun sağlık ve kalite olduğunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Üretim
Firmamız, her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip etmektedir. Bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek, tüm üretim süreçlerinde inovasyona ağırlık vermekte bu sayede dinamizmini korumaktadır.

Pin It on Pinterest

Share This